ВІТАННЯ УЧАСНИКАМ ГУРТКА «FREEDANCE” – ПЕРЕМОЖЦЯМ МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ З БАЛЬНИХ ТАНЦІВ «UKRAINIAN OPEN CHAMPIONSHIP 2019”.

13-14 квітня 2019 року відбувся міжнародний чемпіонат з бальних танців «UKRAINIAN OPEN CHAMPIONSHIP 2019”, організаторами якого були Ігор Соронович та Оксана Бойко.

В чемпіонаті взяли участь вихованці гуртка спортивно-бального танцю «Freedance» .

Щиро вітаємо учениць нашої школи: Гнип Оксану; Орлову Вероніку; Світличну Анастасію та маленьких дебютанток Казанецьку Вероніку, Тищенко Марію та учасниць гуртка Верчинську Анну та Реп‘ях Анастасію, які гідно представили нашу школу та гурток бального танцю на міжнародному конкурсі та зайняли призові місця.

Щиро дякуємо батькам та тренеру Дейнику Сергію Петровичу за вклад та розвиток молодого покоління.

Бажаємо творчого натхнення, подальших успіхів, найкращих результатів і найвищих досягнень. Так тримати!

З повагою,

Адміністрація школи

/Files/images/БТМК 04.JPG/Files/images/БТМК 01.JPG /Files/images/БТМК 02.JPG/Files/images/БТМК 03.JPG/Files/images/БТМК 05.JPG/Files/images/БТМК 06.JPG/Files/images/БТМК 07.JPG