СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

06 жовтня 2017 року у актовій залі нашої школи відбувся святковий концерт з нагоди Дня Вчителя.
Учні привітали педагогів з професійним святом і у якості подарунків підготували надзвичайно цікаві творчі виступи. Педагогів вітали запальнами танцями, гарними піснями, чудовими театральними постановками та віршами, зі сцени лунали слова вдячності за нелегку вчительську працю, щирі привітання та найкращі побажання.
Всі присутні на концерті отримали величезне задоволення і массу позитивних емоцій. Вчителі були щасливі і вдячні юним акторам за те, що підготували для них такий чудовий концерт та дуже горді своїми талановитими вихованцями.

/Files/images/Testovyi/KDU 07.jpg

/Files/images/Testovyi/KDU 08.jpg /Files/images/Testovyi/KDU 02.jpg