ПЕДАГОГІЧНА РАДА НА ТЕМУ "ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОРАННЯ ВЧИТЕЛЯ"

26 березня 2019 року у нашій школі під керівництвом завуча з НВР Попової Валентини Петрівни було проведено педагогічну раду на тему «Професійне вигорання вчителя».

На педраді було розглянуто наступні питання: ознаки, причини, профілактика та запобігання професійному вигоранню педагогічних працівників.

Вчителі школи Тарасова І.М., Подоляк О.В, Семенишин Г.В. та Соловей О.М. також підготовили змістовні доклади і поділилися своєю думкою стосовно цього питання. А головне – своїми власними методами запобігання педагогічному вигоранню.

/Files/images/Testovyi/Педрада 06.jpg /Files/images/Testovyi/Педрада 11.jpg

/Files/images/Testovyi/Педрада 09.jpg