Методичне об’єднання
вчителів фізичного і естетичного виховання

Тема, над якою працює методичне об’єднання:
„Використання інноваційних освітніх технологій
у навчанні та вихованні дітей під час проведення уроків з фізичної культури, захисту Вітчизни"

Вчителі фізичної культури:

/Files/images/Testovyi/Булат О.В. фото.jpg
Булат Олена Володимирівна,

голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії, старший вчитель, педагогічний стаж 26 років. Працює над темою “Розвиток фізичних якостей під час проведення уроків з фізичної культури”

Презентація: wym-1514984723824

Грибов Ігор Анатолійович,
вчитель другої категорії, педагогічний стаж 10 років. Працює над темою “Шляхи активізації формування звички на уроках фізичної культури”

Омельченко Юрій Юрійович,
спеціаліст, педагогічний стаж 3 роки. Працює над темою “Раціональне навантаження на уроках фізичної культури”

Панченко Сергій Миколайович,
спеціаліст, педагогічний стаж 27 років. Працює над темою “Правила безпеки на уроках фізичної культури”

Вчителі захисту Вітчизни:

Панченко Сергій Миколайович,
Вчитель вищої категорії, старший вчитель, педагогічний стаж 27 років. Працює над темою “Патріотичне виховання юнаків на уроках захисту Вітчизни”

/Files/images/Лидия.jpg Тимошенко Лідія Василівна,

Вчитель вищої категорії, старший вчитель, педагогічний стаж 35 років. Працює над темою “Методика проведення практичних і самостійних робіт”

Презентація: wym-1514893265692

Вчителі трудового навчання:

Панченко Сергій Миколайович,
Вчитель вищої категорії, старший вчитель, педагогічний стаж 27 років. Працює над темою “Використання новітніх технологій на уроках трудового навчання”

/Files/images/Slivinska foto.jpg

Слівінська Катерина Григорівна,

Вчитель другої категорії, педагогічний стаж 13 років. Працює над темою “Проектна робота на уроках трудового навчання”

Сайт вчителя: wym-1514985099679

Вчитель музичного мистецтва