Методичне об’єднання
вчителів фізичного виховання,
захисту Вітчизни, трудового навчання

Тема, над якою працює методичне об’єднання:
„Використання інноваційних освітніх технологій
у навчанні та вихованні дітей під час проведення уроків з фізичної культури, захисту Вітчизни"

Вчителі фізичної культури:

Булат Олена Володимирівна,
голова методичного об’єднання, вчитель вищої категорії, старший вчитель, педагогічний стаж 26 років. Працює над темою “Розвиток фізичних якостей під час проведення уроків з фізичної культури”

Грибов Ігор Анатолійович,
вчитель другої категорії, педагогічний стаж 10 років. Працює над темою “Шляхи активізації формування звички на уроках фізичної культури”

Омельченко Юрій Юрійович,
спеціаліст, педагогічний стаж 3 роки. Працює над темою “Раціональне навантаження на уроках фізичної культури”

Панченко Сергій Миколайович,
спеціаліст, педагогічний стаж 27 років. Працює над темою “Правила безпеки на уроках фізичної культури”

Вчителі захисту Вітчизни:

Панченко Сергій Миколайович,
Вчитель вищої категорії, старший вчитель, педагогічний стаж 27 років. Працює над темою “Патріотичне виховання юнаків на уроках захисту Вітчизни”

Тимошенко Лідія Василівна,
Вчитель вищої категорії, старший вчитель, педагогічний стаж 35 років. Працює над темою “Методика проведення практичних і самостійних робіт”

Вчителі трудового навчання:

Панченко Сергій Миколайович,
Вчитель вищої категорії, старший вчитель, педагогічний стаж 27 років. Працює над темою “Використання новітніх технологій на уроках трудового навчання”

Слівінська Катерина Григорівна,
Вчитель другої категорії, педагогічний стаж 13 років. Працює над темою “Проектна робота на уроках трудового навчання”

Дата останньої зміни 10 Листопада 2017