НАКАЗ

06 cічня 2018 року № 01 -ОН

Про підсумки проведення районних олімпіад з основних предметів в 2017-2018 н.р.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в міністерстві юстиції 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2017 року № 1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 25 вересня 2017 року № 898 «Про проведення І (шкільного) та ІІ (районного) етапів Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», наказу управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 10 жовтня 2017 року № 757 «Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 – 2018 навчальному році», та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, в районі протягом жовтня, листопада, грудня 2017-2018 навчального року, згідно з графіком, були проведені І та ІІ етапи Всеукраїнських та київських міських учнівських олімпіад з навчальних предметів. 13 учнів школи стали переможцями районних олімпіад, 4 учні - предметних конкурсів та 4 учні - МАН. На підставі рішення журі

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити подяку учням та вчителям, які брали участь в організації та проведенні олімпіад та конкурсів.

2. Учням, які зайняли І-ІІІ місця в районі вручити Дипломи переможців на урочистій лінійці та виплатити грошову винагороду:

№ п/п Предмет Прізвище учня Місце Клас Вчитель Винагорода
1. Українська мова Буклів Тетяна ІІІ 8 Водяніна Н.Ф. 100
2. Біологія Лошак Вікторія ІІІ 11 Рудящий М.І. 100
3. Трудове навчання Грищук Даніїл ІІІ 11 Слівінська К.Г. 100
4. Трудове навчання Лошак Вікторія І 11 Слівінська К.Г. 300
5. Веб-дизайн Демченко Роман ІІІ 6 Слівінська К.Г. 100
6. Образотворче мистецтво Скрипник Юлія І 8 Тарасова І.М. 300
7. Веб-дизайн Слівінська Вікторія І 7 Слівінська К.Г. 300
8. Математика Скрипник Антон ІІІ 11 Шлапак Л.Г. 100
9. Комп’ютерна графіка Цисаренко Владислав ІІІ 8 Радченко Н.В. 100
10. Зарубіжна література Юр Артем ІІІ 9 Соловей О.М. 100
11. Образотворче мистецтво Ягодка Юлія І 7 Тарасова І.М. 300
12. Комп’ютерна графіка Ягодка Юлія ІІ 7 Слівінська К.Г. 200
13. Зарубіжна література Ягодка Юлія ІІ 7 Мацук М.Ф. 200
14. Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка Акуліна Аліна ІІІ 6 Водяніні Н.Ф. 100
15. Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка Шевчук Артем ІІІ 7 Нагорна М.Г. 100
16. Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка Чудновська Єва І 8 Водяніна Н.Ф. 300
17. Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка Буклів Тетяна ІІ 8 Водяніна Н.Ф. 200
18. МАН Лошак Вікторія І 11 Федорченко О.П. 300
19. МАН Скоробогатько Максим І 11 Тимошенко Л.В. 300
20. МАН Гордашко Катерина І 8 Тимошенко Л.В. 300
21 МАН Безпалько Володимир І 9 Лисенко Г.П. 300

3. Результати підготовки і проведення олімпіад, конкурсів обговорити на засіданнях методичних об’єднань.

4. Вчителям-предметникам, класним керівникам всіляко сприяти розвитку олімпійського руху, атмосфері змагань, розвивати інтерес до предмета, до змагань; врахувати результати олімпіад при виставленні тематичних, семестрових оцінок. Записати подяки за участь в щоденники дітям, довести до відома батьків.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Попову В.П.

Директор М.І.Рудящий


ЩИРО ВІТАЄМО УЧНІВ, ЯКІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

ПІБ учняКласМісцеОлімпіада
Ягодка Юля7ІІКомп"ютерна графіка
Цисаренко Влад8ІІІКомп"ютерна графіка
Акуліна Аліна6ІІІРайонний мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка
Шевчук Артем7ІІІ
Чудновська Єва8І
Буклів Тетяна8ІІ
Буклів Тетяна8ІІІУкраїнська мова

Щиро вітаємо учнів, які стали переможцями
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових і спеціальних дисциплін
у 2016 - 2017 навчальному році.


Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!
ПІБ УЧНЯКЛАСПРЕДМЕТМІСЦЕПІБ ВЧИТЕЛЯ
Безпалько Володимир Олегович8історіяІІІЛисенко Г.П.
Будніченко Ірина Едуардівна11біологіяІІІРудящий М.І.
Грищук Даніїл Володимирович10трудове навчанняІІСлівінська К.Г.
Лошак Вікторія Олегівна10трудове навчанняІСлівінська К.Г.
Лошак Вікторія Олегівна10біологіяІІІРудящий М.І.
Погорілий Владислав Валентинович11фізична культураІІШпак Н.М.
Скоробагатько Максим10трудове навчанняІІІПанченко С.М.
Юр Артем Вадимович8математикаІІІФокіна
О.О.

Всім учасникам бажаємо міцного здоров"я, наснаги та подальших творчих успіхів!



Щиро вітаємо учнів,
які стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін у 2015 - 2016 навчальному році, мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка та ІІ етапу ХУІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика.

№ п/п Предмет Прізвище учня Місце Клас Вчитель
1. Веб-дизайн Юр Артем 3 7 Слівінська К.Г.
2. Українська мова Будніченко Ірина 3 10 Нагорна М.Г.
3. Зарубіжна література Ладик Марина 3 8 Соловей О.М.
4. Зарубіжна література Долецький Дмитро 3 7 Мацук М.Ф.
5. Обслуговуюча праця Давидова Марія 2 9 Слівінська К.Г.
6. Обслуговуюча праця Кармазіновська Даша 1 11 Слівінська К.Г.
7. Біологія Лошак Вікторія 3 9 Тимошенко Л.В.
8. Образотворче мистецтво Скрипник Юлія 1 6 Бариш-Тищенко І.О.
9. Англійська мова Бабенко Діана 3 11 Капелюшна В.О.
10. Українська мова Александрова Еліс 3 9 Білоус Л.В.
11. Фізична культура Саліженко Вікторія 2 11 Грибов І.А.
12. Українська мова Акуліна Аліна 3 4 Пилипчук І.В.
13. Математика Макаренко Лука 3 3 Дубиківська К.В.
14. Математика Хейленко Олексій 3 3 Дубиківська К.В.
15. Конкурс П.Яцика Гордашко Катерина 3 6 Нагорна М.Г.
16 Конкурс П.Яцика Александрова Еліс 1 9 Білоус Л.В.
17. Конкурс П.Яцика Казмірук Анастасія 3 11 Білоус Л.В.
18. Українська мова Онисько Олександра 3 4 Пилипчук І.В.
19. Українська мова Безорчук Катерина 3 3 Серпак Т.М.
20. Мовно-літературний Александрова Еліс 2 9 Білоус Л.В.
21. Мовно-літературний Шолкова Катерина 1 11 Білоус Л.В.
22. Мовно-літературний Казмірук Анастасія 3 11 Білоус Л.В.

Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!

Всім учасникам бажаємо міцного здоров"я, наснаги та подальших творчих успіхів!

/Files/images/Олімпіади.png

Кiлькiсть переглядiв: 247

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Наша адреса:
04209,м. Київ, Оболонський район, вул. Озерна, 2а
Контактні телефони:

(044)412-15-55 (приймальня),
(044)412-08-59 (заступники директора)
Факс: (044)412-15-55.
Електронна пошта: obolon_256@i.ua
Сайти школи:
school256.kiev.sch.in.ua
https://sites.google.com/site/kievskola256
На мапі м. Києва
http://www.osvita.com.ua/schools/kiev/sh-256/

Дата останньої зміни 27 Червня 2018

Цей сайт безкоштовний!